PL | EN | DE

Profesjonalne modelowanie powierzchni klasy A

Usługi

W zakres naszej działalności wchodzi modelowanie powierzchni klasy A, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego. Powierzchnie klasy A - są to widoczne powierzchnie części, zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz pojazdu. Narzucone są na nie szczególnie wysokie wymagania estetyczne i jakościowe. Z drugiej strony części te w procesie produkcyjnym podlegają rygorom produkcji wielkoseryjnej, ich  forma musi uwzględniać wiele wymogów technicznych i technologicznych. W wyniku procesu konstrukcyjnego powstaje kształt z jednej strony odpowiadający koncepcji stylistycznej, z drugiej spełniający wiele wymagań technicznych – stanowiący kompromis pomiędzy Stylistyką a Techniką.

Dlatego też od naszych konstruktorów wymagamy znajomości zagadnień z zakresu konstrukcji i technologii wytwarzania, jak również podstawowej wiedzy w zakresie stylistyki i ogólnego poczucia estetyki.

Cały proces projektowania odbywa się w przestrzeni wirtualnej, efektem czego sa trójwymiarowe modele CAD .

Oferujemy – doradztwo techniczne i stylistyczne w zakresie projektowania części maszyn i urządzeń oraz wykonanie modelu powierzchniowego 3D dowolnego produktu zgodnie z dostarczonym designem oraz wymaganiami dotyczącymi konstrukcji. Spełniamy najwyższe w branży standardy jakości powierzchni.

Prace projektowe realizujemy w naszej siedzibie w Warszawie, jak również u klienta.